A Simple Timeline (3.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: About
nl: Over

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.
