A Simple Timeline (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: About
fr: À propos

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
fr: La classe à appliquer à l'enveloppe (wrapper) de la liste.

en: List class
fr: Classe de la liste

en: The class to provide on the list element itself.
fr: La classe à appliquer à l'élément liste lui-même.
