A Simple Timeline (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: List class
bo: སྒྲིག་དཔེ་སྟོན་པ
