A Simple Timeline (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: About
es: Acerca de

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
es: La clase a proporcionar al contenedor, fuera de la lista.

en: List class
es: Clase del listado

en: The class to provide on the list element itself.
es: La clase a proporcionar al elemento de la lista propiamente.
