A Simple Timeline (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: About
cs: Popis

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: List class
cs: Třída seznamu
