Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: None
da: Ingen

en: Duration
da: Varighed

en: Themes
da: Temaer

en: About
da: Om

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
