Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: None
oc: Pas cap

en: Duration
oc: Durada

en: Themes
oc: Tèmas

en: About
oc: A prepaus
