Simple Toasts (2.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: None
gl: Ningún

en: Duration
gl: Duración

en: Themes
gl: Temas

en: Animation
gl: Animación

en: About
gl: Información

en: Dark
gl: Escuro
