Simple Toasts (2.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: None
pl: Brak

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Themes
pl: Skórki

en: Animation
pl: Animacja

en: About
pl: O stronie

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny
