Simple Toasts (2.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: None
fa: هیچ

en: Duration
fa: مدت

en: Fade
fa: محو شدن

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: About
fa: درباره

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
