Simple Toasts (2.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: None
tr: Hiçbiri

en: Duration
tr: Süre

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Themes
tr: Temalar

en: About
tr: Hakkında
