Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: None
ar: لا شيء

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Fade
ar: تلاشي

en: Slide
ar: شريحة

en: Themes
ar: الحلل

en: About
ar: حول
