Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Duration
be: Працягласць

en: Themes
be: Тэмы

en: About
be: Аб

en: Dark
be: Цёмная
