Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: None
ca: Cap

en: Duration
ca: Durada

en: Themes
ca: Temes

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
