Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: None
cs: Žádné

en: Duration
cs: Trvání

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: About
cs: Popis
