Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: None
et: Puudub

en: Duration
et: Kestus

en: Themes
et: Teemad

en: About
et: Programmist
