Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: None
hr: Nema

en: Duration
hr: Trajanje

en: Themes
hr: Predlošci

en: About
hr: Opis
