Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: None
id: Tiada

en: Duration
id: Durasi

en: Fade
id: Redup

en: Themes
id: Tema

en: About
id: Tentang

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Top Center
id: Tengah Atas

en: Bottom Center
id: Tengah Bawah
