Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: None
lt: Joks

en: Duration
lt: Laikas

en: Themes
lt: Temos

en: About
lt: Apie

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
