Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: None
lv: Nav

en: Duration
lv: Ilgums

en: Themes
lv: Tēmas

en: About
lv: Par
