Simple Toasts (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: None
vi: Không có

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
