Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: None
az: Yoxdur

en: Duration
az: Müddət

en: Themes
az: Mövzular

en: About
az: Haqqında
