Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Duration
fi: Kesto

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Themes
fi: Teemat

en: About
fi: Tietoja

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
