Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: None
nl: Geen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Themes
nl: Thema's

en: Animation
nl: Animatie

en: About
nl: Over

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Top Center
nl: Middenboven

en: Bottom Center
nl: Middenonder

en: Animation in
nl: Animatie-in

en: Animation out
nl: Animatie-uit
