Simple Toasts (2.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: None
pt: Nenhum

en: Duration
pt: Duração

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Themes
pt: Temas

en: Animation
pt: Animação

en: About
pt: Sobre

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Dark
pt: Escuro
