Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Language
ar: اللغة

en: Time
ar: الوقت

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم
