Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ
