Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Language
be: Мова

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік
