Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Language
fa: زبان

en: Time
fa: زمان

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر
