Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Language
fr: Langue

en: Time
fr: Heure

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur
