Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Language
hi: भाषा

en: Time
hi: समय

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता
