Simple tweets (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Language
mr: भाषा

en: Time
mr: वेळ

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य
