Simple User Management (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Activate
cs: Aktivovat

en: About
cs: Popis

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Email:
cs: E-mail_

en: Cancel account
cs: Zrušit účet
