Simple User Management (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Deactivate
hu: Tiltás

en: About
hu: Leírás

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Cancel account
hu: Fiók megszüntetése

en: Change roles
hu: Szerepkörök változtatása
