Simple User Management (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Custom
ja: カスタム

en: Activate
ja: 有効化

en: Deactivate
ja: 非アクティブ化

en: About
ja: アバウト

en: Username:
ja: ユーザー名:

en: Email:
ja: Ｅメール:

en: Cancel account
ja: アカウントをキャンセル
