Simple User Management (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Activate
sv: Aktivera

en: Deactivate
sv: Inaktivera

en: About
sv: Om

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Email:
sv: E-post:

en: Cancel account
sv: Ta bort konto
