Simple User Management (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Custom
ar: مخصص

en: Activate
ar: تفعيل

en: About
ar: حول

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:

en: Cancel account
ar: إلغاء الحساب
