Simple User Management (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: About
lv: Par

en: Email:
lv: E-pasts:
