Simple User Management (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: About
sk: Informácie o

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Cancel account
sk: Zrušiť účet
