Simple User Management (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Cancel account
hr: Otkaži račun
