Simple User Management (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Delete
id: Hapus

en: Custom
id: Tersuai

en: Activate
id: Aktifkan

en: About
id: Tentang

en: Cancel account
id: Pembatalan akun
