Simple User Management (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Activate
pt: Ativar

en: Deactivate
pt: Desactivar

en: About
pt: Sobre

en: Username:
pt: Nome de utilizador:

en: Cancel account
pt: Cancelar a conta

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
pt: Elimine a conta e o seu conteúdo. Essa ação não pode ser desfeita.
