Simple User Management (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Cancel account
th: ยกเลิกบัญชี
