Simple User Management (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Custom
he: מותאם

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: About
he: אודות

en: Cancel account
he: ביטול חשבון

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
he: מחיקת החשבון והתכנים המשוייכים אליו. פעולה זו אינה ניתנת לביטול.
