Simple User Management (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖

en: Cancel account
km: បោះ​បង់​គណនី
