Simple User Management (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu

en: Email:
sl: E-naslov:
