Simple User Management (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Activate
gl: Activar

en: About
gl: Información

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Cancel account
gl: Cancelar conta
