SimpleAds (2.0.10) - en to ar translation catalogue (53 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Insert
ar: أدرج

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Display
ar: العرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: General
ar: عام

en: Advertisement
ar: إعلان

en: Table
ar: جدول

en: Loop
ar: حلقة

en: Clicks
ar: النقرات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Today
ar: اليوم

en: Reference
ar: مرجع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Values
ar: قيم

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Dates
ar: التواريخ

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
