SimpleAds (2.0.10) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Loop
az: Döngə

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Dates
az: Tarixlər

en: exposed
az: məruz

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
