SimpleAds (2.0.10) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Table
el: Πίνακας

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Today
el: Σήμερα

en: Days
el: Ημέρες

en: Reference
el: Αναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
